Математика

Корисні поради
Елена Кононенко, учитель математики Технического лицея НТУУ "КПИ"

Прогоните дополнительно тесты по самым проблемным темам, а перед тестированием все полностью, чтобы довести навыки до автоматизма.

Знать назубок: тригонометрические формулы, свойства логарифмов, схемы решения иррациональных уравнений и неравенств, арифметическую и геометрическую прогрессии и другие важные темы.

Читайте условие по несколько раз: очень часто в них содержатся подвохи. А также от волнения можно перепутать условия задания: например, там будет сказано "найти наименьший корень", а вы будете искать наибольший.

В задачах обращайте особое внимание на оформление и логику решения.

Катерина Приступа, тижневик "Сім днів"

Забігаючи наперед, скажу одне: прийшовши після написання тестів з математики до редакції, я відверто зізналася: "Завалила!". Враховуючи те, що підручник з алгебри та геометрії я не відкривала дванадцять років, мені просто за щастя було згадати хоча б парочку формул. Все! Формули скороченого множення з алгебри вибило геть, тому все, що вдалося вирішити - це, так би мовити, завдання на застосування логіки.

Яке ж було моє здивування, коли серед результатів моїх знань з математики я побачила 159 балів. Цікаво: які ж тоді пізнання у тих, хто набрав 124 бали (мінімум, необхідний для вузів)? А у тих, хто ще менше? Адже говорили, що будуть зараховувати і з меншою кількістю балів... Як кажуть, без слів.